Laste pusa Rabarbi

39

Otsid lapsele kvaliteetset ja vastupidavat pusa, mida igapäevaselt kanda?

Meie orgaanilisest puuvillast pusad on tõeliselt pilkupüüdvad. Pusa on kujundatud meie brändi looja ja disaineri poolt ning valmistatud loodussõbralikult ja keskkonnasäästlikult.

Soovid parimat pusa? Meie pusad on valmistatud kvaliteetsest orgaanilisest ring-kedratud puuvillast ja taaskäideldud polüestrist, mis tagab vastupidavuse ning mugavuse igaks päevaks.

Saadaval viimased suurused eelmisest kollektsioonist. Postitame pusad esimesel võimalusel ning kohaletoimetamine on kiire ja mugav. Hoia pusa hoole ja armastusega, kasutades hooldusjuhendit, mille leiad toote kirjelduse juurest.

Clear

Mugav ja pehme pusa on valmistatud orgaanilisest ring-kedratud puuvillast (85%) ning taaskäideldud polüestrist (15%). Parima vastupidavuse tagamiseks on pusa alumine äär ning varrukate servad viimistletud topeltõmblustega.
Pusad on toodetud loodussõbralikult ja keskkonnasäästlikult, tagatud on vähene veekasutus, tooraine kasvatamisel ei kasutata GMOsid ning taaskasutatakse juba olemasolevaid tekstiilijääke.  Toodetud sotsiaalselt vastutustundlikult, valmistamisel ei ole rikutud töötajate õigusi ega kasutatud lapstööjõudu või sunnitööd.

Disainitud ja trükitud Eestis, veebaasil loodussõbralike värvidega.

Ranglaanlõikega laste pusa, vastavab suurusele. Vaata suuruste infot tootefotode juures.
Materjali kaal: 350 G/M².

Tunnustatud mitmete sertifikaatidega: GOTS (Global Organic Textile Standard), OCS (The Organic Content Standard) Blended, OCS 100 ja OEKO-TEX.

Lisainfo:
Pese ja triigi pahupidi
Pese koos sarnast tooni riietega, madalal temperatuuril (30C)
Trüki- ja riidekvaliteedi säilitamise eesmärgil ei soovita kuivatit kasutada
Kujundus võib pestes kuluda või tuhmuda

Pusa suurus

3-4aastat

Laste pusa Rabarbi
39