Laste pusa "Rabarbi" — Laste pusa "Rabarbi" "Elu nagu hernes" sinine "Elu nagu hernes" sinine —

“Elu nagu hernes” roheline

Avara lõikega mugav unisex särk on valminud koostöös elustiilipoega Slow ning valmistatud 100% orgaanilisest ring-kedratud puuvillast ja sobib kandmiseks nii meestele kui ka naistele. Särgil on soonik kaelus, otsa õmmeldud varrukad, laia topeltõmblusega varruka äär ja alaserv. Siiditrükis käsitööna trükitud illustratsioon ehib nii särgi esikülge kui ka tagumist kaeluse osa. Vaata suuruste infot tootefotode juures. Materjali kaal: 180 G/M².

Illustratsiooni autor on Luste brändi üks loojatest Martin Veisman (Ruum414).

Meie jaoks on oluline jätkusuutlikkus ning tulevastele põlvedele puhtama elukeskkonna säilitamine. Seepärast toetame läbi koostööprojekti ka Eestimaa Looduse Fondi, mis on sõltumatu vabaühendus, kes kaitseb loodust, kasutades parimat ekspertteadmist, uuenduslikke lahendusi ja igaühe kaasabi. Särgi suuruste valiku juures on Sul võimalik valida särk koos annetusega, millega lisad maksumusele 7€, meie lisame omaltpoolt 3€ ja kanname kokku 10€ annetusena ELF-le. Vaata Luste valikust ka sinist särki. Slow poest leiad lisaks veel ka musta, halli ja valge.

Lisainfo:
Pese ja triigi pahupidi
Pese koos sarnast tooni riietega, madalal temperatuuril (30C)
Trüki- ja riidekvaliteedi säilitamise eesmärgil ei soovita kuivatit kasutada
Kujundus võib pestes kuluda või tuhmuda

Särgid on toodetud loodussõbralikult ja keskkonnasäästlikult, toodetud sotsiaalselt vastutustundlikult, valmistamisel ei ole rikutud töötajate õigusi ega kasutatud lapstööjõudu või sunnitööd.

Tootekood: sark_hernes_roheline Kategooria:
Jaga seda toodet: 

Lisainfo

Suurus

L, M, M (annetusega Eestimaa Looduse Fondile), S, S (annetusega Eestimaa Looduse Fondile), XS, XS (annetusega Eestimaa Looduse Fondile)