Meist

Meie eesmärk on panna kõik, mida loome elama!

Tere, meie oleme Hanna ja Martin, ning veame põhjamaist elustiili brändi Luste. Meie eesmärgiks on panna kõik mida me loome elama ning tuua rõõmu ja värvi igapäevaellu. Teeme seda läbi julgete ning omanäoliste illustratsioonide, mis on inspireeritud põhjamaisest loodusest. Meie tooted varieeruvad postkaartidest kuni pusadeni ja oleme alati uue ning põneva otsingul. 

Luste illustratsioonide autor Martin ammutab inspiratsiooni ümbritsevast loodusest. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis maalikunsti ning lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini eriala. Igapäevaselt töötab ta disainerina disainistuudios Ruum 414, keskendudes firma identiteedi loomisele ja brändingule. Luste illustratsioonide loomine võimaldab lisaks päevatööle ennast loominguliselt välja elada. Martin pälvis 2020 ADC*E Disainiauhindadel aasta disaineri tiitli.

Hannat inspireerib millegi uue nullist loomine, selle kasvatamine ja arendamine. Kuigi illustratsioonid valmivad Martini käe all, käib uute kujunduste ja toodete väljatöötamine paaril koostöös. 

Usume, et koos saab maailma paremaks muuta ja oleme avatud koostööle. Näiteks koostöös Fazer Eestiga lõime ägedad puuvilja illustratsiooniga longboardid ja särgid. Disainer ja keraamik Raili Keiviga valmisid säravad nartsissimustriga portselanist jõulukuulid. Elustiilipood Slow’ga lõime siiditrükis “herne” särgid, läbi mille kogusime toetust Eestimaa looduse fondile. Oleme osalenud Ukraina toetuseks korraldatud kunstioksjonil “Art Against War”.
Oleme avatud uutele ideedele!