Lastetoa plakat Tähestik hele

19.9539.00

Lastetoa plakat Tähestik on suurepärane valik, et tuua lastetoa seintele õpetlik ja samas kaunis disain. Lisaks saab seda personaliseerida, lisades plakatile lapse nime.

Plakati disain on inspireeritud põhjamaisest loodusest, mis annab sellele unikaalse ja kaasaegse ilme. Tähestiku kujundus on selge ja silmapaistev, mis aitab lastel õppida tähti ja arendada oma lugemisoskust. Lastetoa plakat Tähestik on saadaval neljas erinevas suuruses: A4, 30x40cm, 40x50cm ja 50x70cm, võimaldades valida sobiva suuruse vastavalt lastetoa interjöörile.

See plakat on suurepärane nii eraldi kasutamiseks kui ka teiste plakatitega kombineerimiseks. Lisades lapse nime, saad plakatile personaalse puudutuse, mis muudab selle veelgi erilisemaks. Kui soovid plakatile lapse nime, siis kirjuta see maksmisel lahtrisse “Märkused tellimuse kohta”.

Valmistame plakati vastavalt tellimusele. Tootmine võtab aega 3-7 tööpäeva ning pärast valmimist postitame plakati esimesel võimalusel.

Telli kohe ja loo oma lastetoale unikaalne ning inspireeriv atmosfäär!

Clear

Materjal:
Lastetoa plakat Tähestik on trükitud kõrgkvaliteetsele 200 grammisele fotosatiin katmata paberile. Kõik meie plakatid on originaalillustratsioonid, mille autor on meie brändi looja ja disainer Martin Veisman (disainistuudio Ruum 414).

Suurus:
Saadaval neljas erinevas suuruses A4 (21,7×29 cm), 30×40 cm, 40×50 cm ja 50×70 cm. Plakatite mõõdud on standardsed ning neile leiab hõlpsasti sobiva raami ka tavakaubandusest. Suuremad plakatid (40x50cm ja 50x70cm) on pakitud kartongist transporditorusse, väiksemad plakatid (A4 ja 30×40) saadame postiümbrikus.

Tarne:

Toodame plakatid vastavalt tellimusele 3-7 tööpäeva jooksul. Valminud plakatid postitame esimesel võimalusel. Aitame anda oma panuse keskkonnasõbralikumale tootmisele. Suuremad plakatid pakime kartongist transporditorusse, et tagada ohutu transport. Väiksemad plakatid saadame postiümbrikus, mis tagab nende turvalise ja kiire kättetoimetamise.

Kasutamine:

Sobib kasutamiseks üksi või teiste plakatitega kombineerides.
Kõigi meie plakatitega saab tutvuda SIIN.

Suurus

40×50, 50×70, 30×40, A4 (29,7×21)

Personaliseeritud

Ilma nimeta, Lapse nimega

lastetoa plakat tähestik hele
Lastetoa plakat Tähestik hele
19.9539.00