Patsikumm Scrunchie Till

15.00

Kas otsid midagi erilist ja unikaalset, mis aitaks sul hõlpsamalt oma juukseid patsis kanda? Tutvustame meie uut toodet – sametist scrunchie patsikummi! See on täiuslik juukseaksessuaar, mis on loodud kvaliteetsest materjalist ja on saadaval erinevates värvitoonides.

Meie patsikumm Scrunchie on valmistatud spetsiaalsest Luste mustriga kvaliteetsest sametist. See on pehme, mugav ja vastupidav, lisades juustele sära ilma neid kahjustamata. Iga patsikumm on käsitsi õmmeldud ja täiesti ainulaadne, seega saad kindel olla, et sul on midagi erilist ja unikaalset.

Meie eesmärk on pakkuda igapäevaelu lihtsamaks tegevat toodet, mis on pehme ja mugav ning sobib ideaalselt kasutamiseks iga päev, ilma juukseid kahjustamata.

Pane oma juuksed meie sametist scrunchie patsikummiga särama. Tutvu värvivalikuga ja telli oma lemmikud!

 

Laos

Meie sametist patsikumm scrunchie Till sobib ideaalselt nii pikematesse kui lühematesse juuste patsi tegemiseks. Lisaks sellele, et see on mugav ja praktiline, on see ka stiilne ja täiuslik kaaslane igaks olukorraks.
Kas oled otsinud midagi, mis aitaks sul välja tuua oma isikupära? Meie scrunchie patsikumm on saadaval erinevates värvitoonides, mille hulgast saad valida endale sobiva vastavalt oma stiilile ja eelistustele. Kas soovid midagi julget ja erksat või pigem tagasihoidlikku ja klassikalist? Meie valikus on midagi kõigile.

Meie sametist patsikumm scrunchie Till on loodud kvaliteetsest materjalist, mis tagab selle vastupidavuse ja pikaealisuse. Lisaks sellele, et see on vastupidav, on seda ka lihtne hooldada. Saad seda käsitsi pesta ja kuivatada ning see säilitab oma algse välimuse ja pehmuse.

Tutvu meie kodulehel patsikummide valikuga ja leia endale sobiv sametist scrunchie patsikumm. Oleme kindlad, et meie toode teeb su elu lihtsamaks ja stiilsemaks!

Materjal:
Pehme ja siidine mitteveniv samet.

Hooldamine:

Meie sametist scrunchie patsikumm on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis vajab õrna käsitsemist, et tagada selle vastupidavus ja sära.

Soovitame patsikummi pesta käsitsi leiges vees, kasutades õrnatoimelist pesuvahendit. Vältida tuleks tugevate kemikaalide ja valgendite kasutamist. Kui otsustad siiski masinpesu kasuks, vali kindlasti õrn pesutsükkel temperatuuril kuni 30 °C ning pane patsikumm pesukotti.

Ära kuivata patsikummi kuivatis ega otsese päikese käes.

Hoia oma sametist scrunchie patsikumm ilusa ja vastupidavana, pestes seda õrnalt ja hoolikalt käsitsi.

 

 

patsikumm scrunchie till
Patsikumm Scrunchie Till
15.00

Laos