Sokid Maasikas

15.00

Meil on rõõm teatada, et meie kollektsioonis on nüüd saadaval uued Maasika kujundusega sokid!

Need sokid on ideaalsed kui armastad eestimaist loodust ja otsivad midagi erilist ning samas mugavat. Sokid Maasikas on saadaval ühes universaalses suuruses 37-40 ning on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab vastupidavuse ja mugavuse.

Kombineeri Maasika kujundusega sokid teiste meie kollektsiooni sokkidega, nagu Lumemari, Mungalill, Lumikelluke, Mustikas ja Till ning loo endale unikaalne sokikomplekt. Need sokid sobivad suurepäraselt kingituseks sõpradele ja lähedastele, kellele soovid anda midagi erilist, mida nad saavad iga päev kanda.

Oleme uhked oma unikaalse disaini ja kvaliteedi üle ning loodame, et meie sokid annavad Sulle rõõmu ja mugavust igal sammul.
Tutvu meie kollektsiooniga ja telli juba täna!

 

 

 

Laost otsas

Värsked sokid Maasikas – Avasta eestimaiste taimede ilu!

Maasika sokid on inspireeritud eestimaistest taimedest ning on kaunid ja rõõmustavad kandjat. Need klassikalise lõikega sokid on keskmise kõrgusega sääreosaga ning valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab mugavuse ja vastupidavuse igal ajal. Keskmise kõrgusega sääreosa hoiab sokid kindlalt jalas, kuid samas ei pigista.
Sokid on disainitud meie brändi looja ja disaineri poolt (Ruum414).

Koostis:
Sokid koosnevad 80% puuvillast, 17% polüamiidist ja 3% elastaanist, mis annab neile kauni välimuse ja hea venivuse.

Suurus:
Sokid on suuruses 37-40.

Lisaks Maasikale on saadaval veel viis erinevat taimekujundust – Lumemari, Mungalill, Lumikelluke, Mustikas ja Till. Tutvu meie kollektsiooniga ja vali endale meelepärased sokid. Need sobivad suurepäraselt kingituseks sõpradele ja lähedastele.

Maasika sokid on unikaalsed ja trendikad ning on hea võimalus väljendada oma isiksust ja stiili. Vali endale sobivad sokid ja saa osa eestimaiste taimede ilust ning mugavusest igal sammul.

Uuri lähemalt!

 

 

Suurus

M (41-44), N (37-40)

sokid maasikas
Sokid Maasikas
15.00

Laost otsas