Kinkekomplekt Maasikas

39.00

Meil on hea meel tutvustada meie eksklusiivset kinkekomplekti Maasikas, mis on loodud selleks, et saaksid teha unikaalse ja kauni kingituse, olgu see siis sünnipäev, kooli lõpetamine, mõni tähtpäev või lihtsalt selleks, et kedagi eriliselt rõõmustada.

Kinkekomplekt on suurepärane kingitus, mis sisaldab maasika mustriga sokke, maasikamustriga taskuga riidest kotti, postkaarti ja stiilset kinkekarpi. Sokid on armsad, stiilsed ja mugavad, lisades värvikust igasse sammu. Riidest kott on praktiline aksessuaar, mille maasikamustriline disain eristub rahvahulgast. Komplekti kuulub ka kaunilt kujundatud postkaart, millele saad lisada oma isikliku sõnumi ja tervituse. Kõik need tooted on pakitud elegantsesse kinkekarpi, tehes sellest unikaalse kingituse. Üllata oma lähedasi selle originaalse kinkekomplektiga, mis toob naeratuse nende näole.

Lisaks sellele, et kinkekomplekt Maasikas pakub mitmekesist ja stiilset kingivalikut, on see ka eriti hea hinnaga. Komplektina ostes saad kõik need suurepärased tooted erilise hinnaga.

Laos

Kinkekomplekt Maasikas sisaldab:

  1. Maasika mustriga sokid (suurus 37-40): Meie maasika mustriga sokid on armsad, stiilsed ja mugavad. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, et tagada parim kandmiskogemus. Sokid on disainitud, et tuua rõõmu ja värvi igasse sammu ning lisada päeva energiat. Olgu see kingitus endale või kellelegi teisele, maasika mustriga sokid on suurepärased täiendused igale garderoobile.
  2. Maasikamustriga taskuga riidest kott: Keskkonnasõbralik ja vastupidav suuremõõtmeline kott on valmistatud puuvillast ja taaskasutatud polüestrist ning on tugev ja praktiline. Sobib hästi poe-, pikniku- või rannakotiks. Koti esiküljel on Luste mustriga kangast tasku, mis muudab selle praktilise koti unikaalseks ja eriti pilkupüüdvaks.
  3. Postkaart: Kinkekomplektiga kaasas olev postkaart on kaunilt kujundatud ja pakub võimalust väljendada oma rõõmu ja saata häid soove kingisaajale. Saad lisada kingisaajale isikliku tervituse või head soovid. Postkaart on kaunis täiendus kingitusele, mis lisab erilist puudutust ja muudab selle veelgi meeldejäävamaks.
  4. Kinkekarbike: Kinkekomplekt on stiilses ja luksuslikus mustas karbis, mis lisab elegantsi ja aitab luua erilist kingimomenti. Karp on valmistatud vastupidavast materjalist ja sobib suurepäraselt kingituse esitlemiseks ning säilitamiseks.

Meie Maasika kinkekomplekt on hoolikalt kokku pandud, et pakkuda rõõmu ja naudingut kingisaajale. See on suurepärane kingitus lähedastele, sõpradele või kolleegidele, kes hindavad kvaliteetseid ja originaalseid esemeid. Lisa oma kingitusele eriline puudutus meie Maasika kinkekomplektiga, mis toob naeratuse kõikide näole.

Komplektina ostes saad kõik need suurepärased tooted erilise hinnaga!

kinkekomplekt maasikas
Kinkekomplekt Maasikas
39.00

Laos