Postkaardid Õied

8.00

Kas soovid sõpradele ja lähedastele saata erilisi tervitusi või kaunistada oma kodu kaunite taimemaailma illustratsioonidega? Meie postkaartide komplekt Õied pakub selleks suurepärast võimalust!

Komplekt sisaldab 5 erinevat taimeillustratsiooniga postkaarti (tulbid, nartsissid, kummel, liilia ja floks), mida on võimalik kasutada nii kingituste juures õnnitluste lisamiseks kui ka eraldiseisvalt postiga saatmiseks. Tagumisel poolel on piisavalt vaba ruumi isikliku sõnumi lisamiseks.

Postkaardid Õied on osa seeriast “Viljad ja Õied 2022“, mis võimaldab Sul koguda kogu komplekti erinevaid kaarte ning kaunistada nendega terve kodu. Valmistatud kvaliteetsest, 300g katmata paberist, A6 formaadis (10,5×14,8cm).

Saage osa meie kaunist taimemaailma postkaartide komplektist ja lisage eriline puudutus oma kingitustele või saatke need sõpradele ja lähedastele, et jagada nendega oma armastust looduse vastu.

Laos

Otsid kingiideed või soovid sõpradele midagi erilist saata? Meie kaunid postkaardid Õied on just see, mida vajad!

Komplektis on 5 erinevat taimeteemalist illustreeritud kaarti (tulbid, nartsissid, kummel, liilia ja floks), mis on loodud fantaasiarikkas võtmes. Iga kaart on inspireeritud looduse rikkusest ning kauni värvigamma ja detailse kujundusega. Kaardi tagumisel küljel on piisavalt vaba ruumi,  heade soovide ja tervitussõnumite kirjutamiseks. Sobivad suurepäraselt kingituste juurde lisamiseks või postiga saatmiseks.

Kõik meie postkaardid on originaalillustratsioonid, mille autor on meie brändi looja ja disainer Martin Veisman (disainistuudio Ruum 414).

Mõõdud: A6 (10,5×14,8cm)

Materjal: Kvaliteetne katmata paber (300gsm)

Tutvuge ka meie teiste postkaartidega ja vali endale meelepärane komplekt.
👉 Postkaardid

 

Mõõtmed 10.5 × 14.8 cm
postkaardid õied
Postkaardid Õied
8.00

Laos