Postkaart Palju Õnne

2.20

Kas soovid saata erilisi õnnesoove kallile inimesele? Meil on hea meel tutvustada meie uut postkaarti Palju Õnne, mis on loodud selleks, et jagada häid soove ja rõõmu.

Meie postkaart Palju Õnne on kaunilt kujundatud taimemaailma illustratsiooniga ning sisaldab piisavalt vaba ruumi, et lisada oma isiklik sõnum. See on ideaalne kingitus sünnipäevaks, lõpetamiseks, pulmadeks või mis tahes muuks tähtsaks sündmuseks.

Postkaart Palju Õnne on unikaalne ja kvaliteetne kingitus, mis toob rõõmu ja õnne. Kahepoolselt trükitud kaart tuleb koos pruuni naturaalsest paberist ümbrikuga ning on valmistatud kvaliteetsest, 300g katmata paberist.

Saada Luste postkaardiga oma head soovid kallile inimesele. Postkaart on inspireeritud postkaartide seeriast Aialilled. Meie postkaardi komplekt Aialilled on samuti suurepärane kingitusidee, mis lisab erilist puudutust teie kingitustele ja tervitustele.

Loodame, et meie postkaart Palju Õnne ja postkaardi komplekt Aialilled aitavad teil jagada head meelt ja õnne ning näidata kallile inimesele, kui oluline ta teile on.

Meie kaunis postkaart Palju Õnne on suurepärane viis, kuidas väljendada oma häid soove sõbrale või lähedasele olulise sündmuse puhul. Kas otsid kingiideed sünnipäevaks, juubeliks või mõneks muuks tähtsündmuseks? Meie postkaart Palju Õnne on just see, mida vajad!

Selle kahepoolselt trükitud postkaardi esiküljel on kaunis pojengi illustratsioon, mis teeb sellest tõeliselt silmapaistva kingituse. Meie postkaart Palju Õnne on valmistatud kvaliteetsest katmata paberist (300gsm) ning sisaldab ka pruunist naturaalsest paberist ümbrikku.

Kõik meie postkaardid on originaalillustratsioonid, mis on loodud meie brändi looja ja disaineri Martin Veismani poolt (disainistuudio Ruum 414). Meie postkaardid on disainitud armastuse ja hoolega, et tuua esile emotsioonid ja tunded, mida soovid sõnumi edastamisel väljendada.

Meie postkaardid on suurusega A6, mis on ideaalne suurus sõnumi edastamiseks ning samuti sobivad need suurepäraselt raamimiseks, kui soovid neid kasutada kaunistusena. Tutvuge ka meie teiste postkaartidega meie e-poes ja leidke endale sobivad kaardid, mis sobivad erinevateks sündmusteks ja emotsioonide väljendamiseks.

Mõõdud: A6 (10,5×14,8cm)

Materjal: Kvaliteetne katmata paber (300gsm); naturaalsest pruunist paberist ümbrik

Tutvuge ka meie teiste postkaartidega meie e-poes ja leidke endale sobivad kaardid, mis sobivad erinevateks sündmusteks ja emotsioonide väljendamiseks.
👉 Postkaardid

 

postkaart palju õnne
Postkaart Palju Õnne
2.20