Postkaart Kallistan

2.20

Kas soovid saata erilisi õnnesoove kallile inimesele? Meil on hea meel tutvustada meie uut postkaarti Kallistan, mis on loodud selleks, et jagada südamlikke soove ja rõõmu.

Meie postkaart Kallistan on kaunilt kujundatud lumemarja illustratsiooniga ning sisaldab piisavalt vaba ruumi, et lisada oma isiklik sõnum. See on ideaalne kingitus sünnipäevaks, lõpetamiseks, pulmadeks või mis tahes muuks tähtsaks sündmuseks.

Postkaart Kallistan on unikaalne ja kvaliteetne kingitus, mis toob rõõmu ja õnne. Kahepoolselt trükitud kaart tuleb koos pruuni naturaalsest paberist ümbrikuga ning on valmistatud kvaliteetsest, 300g katmata paberist.

Saada Luste postkaardiga oma head soovid kallile inimesele ning lisa erilist puudutust kingitustele ja tervitustele.

Loodame, et meie postkaart Kallistan aitab jagada head meelt ja õnne ning näidata kallile inimesele, kui oluline ta on.

Meie kaunis postkaart Kallistan on suurepärane viis, kuidas väljendada oma häid soove sõbrale või lähedasele olulise sündmuse puhul. Kas otsid kingiideed sünnipäevaks, juubeliks või mõneks muuks tähtsündmuseks? Meie postkaart Kallistan on just see, mida vajad!

Selle kahepoolselt trükitud postkaardi esiküljel on kaunis lumikellukese illustratsioon, mis teeb sellest tõeliselt silmapaistva kingituse. Meie postkaart Kallistan on valmistatud kvaliteetsest katmata paberist (300gsm) ning sisaldab ka pruunist naturaalsest paberist ümbrikku.

Kõik meie postkaardid on originaalillustratsioonid, mis on loodud meie brändi looja ja disaineri Martin Veismani poolt (disainistuudio Ruum 414). Meie postkaardid on disainitud armastuse ja hoolega, et tuua esile emotsioonid ja tunded, mida soovid sõnumi edastamisel väljendada.

Meie postkaardid on suurusega A6, mis on ideaalne suurus sõnumi edastamiseks ning samuti sobivad need suurepäraselt raamimiseks, kui soovid neid kasutada kaunistusena. Tutvuge ka meie teiste postkaartidega meie e-poes ja leidke endale sobivad kaardid, mis sobivad erinevateks sündmusteks ja emotsioonide väljendamiseks.

Mõõdud: A6 (10,5×14,8cm)

Materjal: Kvaliteetne katmata paber (300gsm); naturaalsest pruunist paberist ümbrik

Tutvuge ka meie teiste postkaartidega meie e-poes ja leidke endale sobivad kaardid, mis sobivad erinevateks sündmusteks ja emotsioonide väljendamiseks.
👉 Postkaardid

Postkaart Kallistan
Postkaart Kallistan
2.20