Sünnipäevade meelespea

14.95

Tere tulemast maagilisse maailma, kus ei lähe ükski sünnipäev ega tähtpäev enam meelest! Sünnipäevade meelespea on sinu usaldusväärne sõber, kes hoiab kõik tähtpäevad kindlalt meeles. Selle vahva abimehe abil saad mugavalt kirjutada vastava kuupäeva juurde lähedase nime, kellel on sel päeval sünnipäev. Ja mis kõige parem – enam ei pea sa tähtpäevi ümber kirjutama, sest see märkmik sobib kasutamiseks aastast aastasse.

Sünnipäevade meelespea on tõeline pilgupüüdja tänu oma kaunile disainile. Iga kuu kaunistab erineva taime illustratsioon, mis teeb sellest tõeliselt ainulaadse kingituse igaks tähtpäevaks. Formaat 10×26 cm (riputusaasaga) teeb sellest väikese, aga võimsa kaaslase, mida saab hõlpsasti kaasas kanda või seinale riputada.

Esimene toode, mis on kakskeelne, saad kinkida ka oma välismaalasest sõbrale. Ära jäta võimalust kasutamata ja kingi lähedasele midagi tõeliselt erilist!

Laos

Sünnipäevade märkmik on hea abimees sünnipäevade ja tähtpäevade meelespidamiseks. Kirjuta vastava kuupäeva juurde lähedase nimi, kellel on sel päeval sünnipäev. Enam ei pea tähtpäevi ümber kirjutama, sest märkmik sobib kasutamiseks aastast aastasse. Tänu kaunile disainile on sünnipäevade meelespea tõeline pilgupüüdja, iga kuud kaunistab erineva taime illustratsioon.

Formaat
10×26 cm (riputusaasaga.)
Mugav formaat mida saab hõlpsasti kaasas kanda või seinale riputada.

Materjal
Trükitud keskmise jäikusega (160g) keskkonnasõbralikule kloorivabale paberile.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Disain ja illustratsioon: Martin Veisman, disainistuudio Ruum 414
(Aasta disainer – ADC Eesti disainiauhinnad 2020).

Kaunis kingitus igaks tähtpäevaks!

PS! Esimene toode, mis on kakskeelne, saad kinkida ka välismaalasest sõbrale! 🥰

Tutvu meie teiste toodetega SIIN.

Mõõtmed 10 × 26 cm
sünnipäevade märkmik
Sünnipäevade meelespea
14.95

Laos