Sokid Mustikas

15.00

Kui otsid midagi erilist ja samas mugavat, mis väljendaks ka Su armastust eestimaiste taimede vastu, siis oled jõudnud õigesse kohta. Sokid Mustikas on inspireeritud põhjamaisest loodusest ning pakuvad nii silmailu kui ka mugavust.

Mustika sokid on klassikalise lõikega, keskmise kõrgusega sääreosaga ning valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast materjalist. Sokid sobivad suurusele 37-40 või 41-44 ning on saadaval ka teiste taimekujundustega nagu Lumemari, Mungalill, Lumikelluke, Till ja Maasikas.

Meie sokid sobivad suurepäraselt kingituseks sõpradele ja lähedastele. Kingi neile midagi, mis rõõmustab saajat ja muudab ta eriliseks.

Mustika sokid on unikaalsed ja trendikad, kuid samas ka praktilised ja mugavad. Vali endale meelepärased sokid ning naudi mugavust ja kaunist disaini igal sammul.

Vaata ka teisete kujundustega sokke ja telli oma lemmikud!

 

 

 

 

 

 

 

Clear

Sokid Mustikas – Avasta eestimaiste taimede ilu.

Mustika sokid on inspireeritud eestimaistest taimedest ning on kaunid ja rõõmustavad kandjat. Need klassikalise lõikega sokid on keskmise kõrgusega sääreosaga ning valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab mugavuse ja vastupidavuse igal ajal. Keskmise kõrgusega sääreosa hoiab sokid kindlalt jalas, kuid samas ei pigista.
Sokid on disainitud meie brändi looja ja disaineri poolt (Ruum414).

Koostis:
Sokid koosnevad 80% puuvillast, 17% polüamiidist ja 3% elastaanist, mis annab neile kauni välimuse ja hea venivuse.

Suurus:
Sokid on kahes suuruses.
Naistele 37-40
Meestele 41-44

Lisaks Mustikale on saadaval veel kolm erinevat taimekujundust – Lumemari, Mungalill ja Lumikelluke. Tutvu meie kollektsiooniga ja vali endale meelepärased sokid. Need sobivad suurepäraselt kingituseks sõpradele ja lähedastele.

Mustika sokid on unikaalsed ja trendikad ning võivad olla ka hea võimalus väljendada oma isiksust ja stiili. Vali endale sobivad sokid ja saa osa eestimaiste taimede ilust ning mugavusest igal sammul.

Uuri lähemalt!

 

 

Suurus

M (41-44), N (37-40)

sokid mustikas
Sokid Mustikas
15.00