Sokid Lumikelluke

15

Avasta Lumikellukese sokid! Eestimaised taimed on inspireerinud meid looma imelisi sokke, mis on kaunid ning rõõmustavad kandjat.

Lumikellukese sokid on klassikalise lõikega, keskmise kõrgusega sääreosaga ning valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast materjalist. Nende kandmine pakub mugavust ja silmailu igal ajal.

Tõmba Lumikellukese sokid jalga ning naudi eestimaiste taimede ilu. Sokid sobivad suurusele 37-40 ning on saadaval ka teiste taimekujundustega nagu Lumemari, Mungalill ja Mustikas.

Vali endale meelepärased sokid ning naudi mugavust ja kaunist disaini igal sammul.

Ainult 5 laos

Kategoria Tag:

Sokid Lumikelluke – Avasta eestimaiste taimede ilu.

Lumikellukese sokid on inspireeritud eestimaistest taimedest ning on kaunid ja rõõmustavad kandjat. Need klassikalise lõikega sokid on keskmise kõrgusega sääreosaga ning valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab mugavuse ja vastupidavuse igal ajal. Keskmise kõrgusega sääreosa hoiab sokid kindlalt jalas, kuid samas ei pigista.
Sokid on disainitud meie brändi looja ja disaineri poolt (Ruum414).

Koostis:
Sokid koosnevad 80% puuvillast, 17% polüamiidist ja 3% elastaanist, mis annab neile kauni välimuse ja hea venivuse.

Suurus:
Sokid sobivad suurusele 37-40.

Lisaks Lumikellukesele on saadaval veel kolm erinevat taimekujundust – Lumemari, Mungalill ja Mustikas. Tutvu meie kollektsiooniga ja vali endale meelepärased sokid. Need sobivad suurepäraselt kingituseks sõpradele ja lähedastele.

Lumikellukese sokid on unikaalsed ja trendikad ning võivad olla ka hea võimalus väljendada oma isiksust ja stiili. Vali endale sobivad sokid ja saa osa eestimaiste taimede ilust ning mugavusest igal sammul.

Uuri lähemalt!

 

sokid lumikelluke
Sokid Lumikelluke
15

Ainult 5 laos