Postkaart Emale

2.20

Üllatage oma ema erilise kingitusega! Meil on hea meel tutvustada meie uut postkaarti, mis on loodud just emadele mõeldes.

Meie postkaart Emale on ideaalne kingitus igaks tähtsaks sündmuseks või lihtsalt selleks, et näidata oma armastust ja tänulikkust. See on kaunilt kujundatud taimemaailma illustratsiooniga ning sisaldab pruunist naturaalsest paberist ümbrikku.

Näidake postkaardiga emale kui palju ta teile tähendab. Postkaart Emale on inspireeritud postkaartide seeriast Õied, mis on samuti suurepärane kingiidee ning lisab erilist puudutust teie kingitustele ja tervitustele. Postkaart Emale on valmistatud kvaliteetsest, 300g katmata paberist ning tuleb koos pruuni naturaalsest paberist ümbrikuga.

Loodame, et meie postkaart Emale ja postkaardi komplekt Õied toovad palju rõõmu ning aitavad jagada armastust looduse vastu.

Meie postkaart Emale on midagi tõeliselt erilist, mis võimaldab väljendada oma tänulikkust ja armastust. See kaunis kahepoolselt trükitud postkaart on kujundatud kauni tulbi illustratsiooniga, mis toovb rõõmu iga ema südamesse. Postkaardil on piisavalt ruumi, et kirjutada oma isiklik sõnum ning lisada kingitusele isikupära ja soojust. Lisaks sisaldab postkaart Emale pruunist naturaalsest paberist ümbrikku, mis lisab veelgi elegantsi ja erilisust.

Kõik meie kaardid on trükitud kvaliteetsele 300gsm katmata paberile ning on disainitud ja illustreeritud meie brändi looja ja disaineri Martin Veismani poolt (disainistuudio Ruum 414). Kõik meie postkaardid on ainulaadsed ja erilised.

Mõõdud: A6 (10,5×14,8cm)

Materjal: Kvaliteetne katmata paber (300gsm); naturaalsest pruunist paberist ümbrik

Lisaks postkaardile Emale on meie tootevalikus ka palju teisi ilusaid kaarte erinevate taimemaailma illustratsioonidega. Tutvuge meie kogu valikuga, et leida just see õige postkaart, mis sobib ideaalselt teie kingituse või sõnumi saatmiseks
👉 Postkaardid

 

postkaart emale
Postkaart Emale
2.20