Värvilehed (tasuta) — Värvilehed (tasuta) Naiste pusa "Pojeng" Naiste pusa "Pojeng" —

Särk “Tutti-Frutti”

35.0

Avara lõikega mugav unisex särk on valmistatud 100% orgaanilisest ring-kedratud puuvillast ja sobib kandmiseks nii meestele kui ka naistele. Särgil on soonik kaelus, otsa õmmeldud varrukad, laia topeltõmblusega varruka äär ja alaserv. Särgi rinnal on sidruni tikand (5 x 5 cm) ning tagakülge ehib suur värviline trükitud illustratsioon. Vaata suuruste infot tootefotode juures. Materjali kaal: 180 G/M².

Särgid on toodetud loodussõbralikult ja keskkonnasäästlikult, toodetud sotsiaalselt vastutustundlikult, valmistamisel ei ole rikutud töötajate õigusi ega kasutatud lapstööjõudu või sunnitööd.

Tunnustatud mitmete sertifikaatidega: GOTS (Global Organic Textile Standard), OCS (The Organic Content Standard) Blended, OCS 100 ja OEKO-TEX.

Illustratsiooni autor on Luste brändi üks loojatest Martin Veisman (Ruum414).

Lisainfo:

Pese ja triigi pahupidi. Pese koos sarnast tooni esemetega, madalal temperatuuril (30 °C), soovitatavalt kasuta käsipesu või õrnpesu programmi.
Trüki- ja riidekvaliteedi säilitamise eesmärgil kuivata käsitsi või kasuta pesumasinas tsentrifuugil madalaid pöördeid. Kuivatit ei soovita kasutada.
Kujundus võib pestes kuluda või tuhmuda.

Tootekood: sark_frutti Kategooria:
Clear
Jaga seda toodet: 

Lisainfo

Suurus

L, M, M (annetusega Eestimaa Looduse Fondile), S, S (annetusega Eestimaa Looduse Fondile), XS, XS (annetusega Eestimaa Looduse Fondile)